تازه مسلمانان

هنریک برودر

 

 

 

هنریک برودر، نویسنده یهودی و مشهور آلمانی، در 20 آگوست 1946 به دنیا آمد. او نویسنده، طنز پرداز و روزنامه نگار آلمانی یهودی و لهستانی تبار است که پس از یک سلسله انتقادات و تالیفات شدید علیه اسلام و مسلمانان، به طور علنی مسلمان شدن خود را اعلام کرد. 

 

کمی در مورد مسلمانی او بخوانید: 

 

به گفته روزنامه مصری «الاسبوع» این نویسنده ۶۱ساله لهستانی‌تبار آشکارا فریاد برآورده است که: «بشنوید، ‌من مسلمان شده‌ام».  

بنا بر این گزارش، وی که سال‌ها با امام جماعت مسجد رضا در «نیوکولن» به بحث پرداخته بود، سرانجام با مسلمان شدن خود اعلام کرد که از این حقیقت پنهان شده که تمامی وجودش را فراگرفته بود راحت شده است.  

وی در رابطه با کنار گذاشتن آئین یهودی گفت: به سوی اسلامی خواهم رفت که دین فطرتی است که هر انسانی بر اساس آن متولد شده است.  

 

او همچنین اظهار دارد: 

 

وی که در برابر دو شاهد اسلام آورده و نام خود را نیز به «هنری محمد برودر» تغییر داده است تاکید می‌کند: «من هم اکنون عضو یک امت یک میلیارد و ۳۰۰میلیون نفری هستم که همواره در معرض اهانت بوده و من از اینکه به خانه‌ای که در آن متولد شدم بازگشته‌ام بسیار خوشحالم».  

 

 

پ.ن: از پیوستن یکی دیگر از هم نوعانمان به خانه امن اسلام خوشحالیم و آن را به فال نیک می گیریم. خدایا چنان کن سرانجام کار.....تو خوشنود باشی و ما رستگار.